Dom snov

Spolu s našimi zákazníkmi vytvárame radosť z bývania

obec Opoj

S výbornou napojenosťou na cestu R1 cca 2 min. a diaľnicu D2 cca 5 min., rovnako výhodou je aj vzdialenosť krajských miest Trnava (10km) Bratislava (50km), Nitra (40km). V obci sa nachádza obchod, pohostinstvo, posilňovňa, park s detským ihriskom, obecná knižnica. Škola, škôlka, lekáreň a lekár sa nachádzajú v susednej obci len 3 km. Neďaleko obce je háj vhodný na prechádzky a štrkovisko pre milovníkov rybolovu. Dom je možné zadovážiť aj na hypotekárny úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne pomôžeme. Viac info o úvere http://www.uver.sk.

Bývajte 

V dome na pozemku s ideálnou rozlohou za cenu bytu v Trnave. Predstavujeme Vám výstavbu rodinných domov v obci Opoj len 7 minút od Trnavy. Nový projekt IBV „OPOJ PRI IHRISKU“ Vám prináša dedinský pokoj s dotykom prírody. Doprajte si oddych od dennodenného mestského ruchu a vychutnajte si relax s rodinou, či grilovanie s priateľmi na záhrade. Tento projekt šitý na mieru pre klienta prihliadajúceho na pomer cena- kvalita ponúka 14 samostatne stojacich rodinných domov typu EUROLINE. Murované domy stavané výhradne z klasických materiálov budú stáť na komfortných pozemkoch s rozlohou od 551m2. Predpokladaný začiatok výstavby je odhadovaný na apríl 2019 a dokončenie je plánované cca rok od vydania právoplatného stavebného povolenia. Jednotlivé domy sa budú predávať v štádiu HOLODOM, s možnosťou dokončenia na kľúč podľa predstáv budúceho majiteľa. Developermi preferované sú typy bungalovov EUROLINE: bungalov 667, bungalov 1083, bungalov 1178, no je možnosť si vybrať vlastný projekt domu, ak bude možné dom vhodne osadiť na pozemok.

Holodom zahŕňa :

Vytýčenie stavby geodetom / základy + základová doska / osadenie prípojok vody, odpadov, do základovej dosky / osadenie zemniacich prvkov bleskozvodu pod základové pásy / hydroizolácia HYDROBYT pod obvodové murivo / obvodové murivo Termobrik PD 380mm, brúsená na lepidlo / nosné priečky Termobrik PD 250mm, brúsená na lepidlo / vnútorné priečky Termobrik 115mm, brúsená na lepidlo / železobetónové preklady / železobetónový veniec (debnenie VELOX) / dodávka a montáž komína (STADREKO) / krov + strecha + strešná krytina (TERRAN DANUBIA EWO) / klempiarske prvky strechy + ríny + dažďové zvody vo farbe strešnej krytiny / plastové okná + dvere, profil GEALAN (trojsklo, jednostranná farebná laminácia) / hydroizolácia HYDROBIT základovej dosky / vnútorná elektroinštalácia / vnútorná vodoinštalácia / sadrové omietky Baumit / tepelná izolácia do podláh EPS100 hr. 80mm / rozvod kombinovaného kúrenia (podlahové + príprava pre radiátor do kúpeľne) / cementový poter hr. 60mm / kompletáž vnútorného rozvádzača elektroinštalácie (bez osadenia vypínačov, zásuviek, svietidiel) / SDK strop RIGIPS s tepelnou izoláciou KNAUF 400mm / maľovka interiéru na bielo / dodávka a montáž kotla PROTHERM RAJA (bez zásobníka na ohrev teplej vody) / zateplenie obvodových stien (Systém Baumit PRO, EPS 70F, hr. 100mm bez povrchovej úpravy) / podbitie a zateplenie podhľadov (Systém Baumit PRO, XPS, hr. 20mm bez povrchovej úpravy) zateplenie sokla (Systém Baumit PRO, XPS, hr. 50mm, bez povrchovej úpravy) / pripojenie RD na inžinierske siete (voda, elektrika, žumpa- príprava na obecnú kanalizáciu).